מערכות VRF, התקנת מערכות vrf

מערכות מיזוג מסוג VRF – Variable Flow Refrigerant

מערכות VRF מאפשרות מיזוג משתנה בתפוקות שונות ובקרת התאמה טרמית אינדיבידואלית לכל מאייד עד כדי חימום וקירור חללים שונים במבנה באופן מקביל. מערכות VRF הן חלופה אפקטיבית במבנים מסחריים, מוסדיים וציבוריים בהשוואה למערכות מיזוג האוויר הקונבנציונליות.

מערכות VRF הן מערכות מיזוג אוויר אפקטיביות ואופטימליות כאחת. העיקרון המרכזי במערכות VRF הוא כי כל חללים שונים במבנה ממוזג באמצעות יחידות עצמאיות המותאמות לחלל הספציפי בהיבטי תפוקה, פיזור אוויר ואסתטיקה. כל יחידה מופעלת בנפרד ובטמפרטורה שונה בהתאם לחלל. במערכות מסוימות אף ניתן להפעיל מספר יחידות פנימיות כך שיחידות מסוימות יעבדו במצב קירור בעוד שאחרות יעבדו במצב חימום במקביל. המערכת מאפשרת תקנה מודולרית על פי הצרכים של המבנה והגורם האנושי. המערכות בנויות באופן בו ניתן להפעיל מספר רב של יחידות פנים, מסוגים שונים, תחת יחידה חיצונית אחת. אופן התקנה זה חוסך את הצורך בהנמכת תקרות לצורך העברת תעלות, ומאפשרת לכל חלל לקבל את היחידה הפנימית המותאמת עבורו.

שליטה אקלימית מרכזית אחת ושליטות מקומיות בכל יחידה פנימית בנפרד מתאפשרת ע"י בקר מרכזי אשר שולט על המערכת כולה מנקודה אחת. כך, ניתן לבקר על כמות היחידות הפני ומידות הפועלות, לכבות ולהדליק אותן באופן עצמאי או לשלוט על המערכת כולה. כל זאת – ממרכז הבקרה המרכזי.

מערכות ה-VRF מאפשרות פעולה על פני טווח רחב גם לא רק בשל מבנה המערכת אלא גם בשל הכלים הדיגיטליים המתקדמים המיושמים במערכת.

אנו מספקים מערכות VRF מתוצרת חברות: LG, Samsung, Daikin, Toshiba

 

מערכות VRF, התקנת מערכות vrf, עלות מערכת מיזוג vrf, מזגני vrf, vrf מזגן, מערכת מיזוג vrf, מערכת vrf, מזגני VRF

אתכם בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם