תכנון וייעוץ מיזוג אוויר

שון רון בע"מ הנדסת מערכות מיזוג אוויר
מציעה שירות וליווי צמוד משלב הייעוץ והתכנון,
דרך הביצוע ההדוק ועד מסירת המתקן – כל זאת באופן האיכותי ביותר.

תהליכי הייעוץ והתכנון שלנו מתחילים בכל שלב בו תבחרו
בין אם אתם מחפשים יועץ מערכות מיזוג אוויר או אף קבלן לביצוע המערכת.

להתוויית מערכת מיזוג אוויר כחלק מביצוע הפרויקט כולו מספר שלבים:
  • אבחון צרכיו של הפרויקט – כשלב הראשוני ביותר, טרם בחירת מערכת מיזוג האוויר ולעיתים עוד לפני התחלת עבודה בשטח, יש לתכנן את מערכת מיזוג האוויר במבנה (זאת ע"י תכנית אדריכלית בלבד) תוך לקיחה בחשבון של מספר גורמים רבים וחשובים – מיקום, גודל, הגורם האנושי, תקציב, צרכים מיוחדים, אופיו ושימושו של המבנה בהגדרה.
  • בחינת מערכות מיזוג אוויר השונות ובחירה במתאימה ביותר – לאחר אבחון צרכי הפרויקט, יש לבחור במערכת מיזוג האוויר המתאימה ביותר שעונה על כל הדרישות. לבחירת מערכת מיזוג האוויר חשיבות מכרעת כחלק מהבטחת איכותו של הפרויקט גם לאחר סיומו – מערכת מיזוג אוויר נכונה, כאמור, תענה על הדרישות; מצד שני – מערכת מיזוג אוויר שאינה מתאימה לפרויקט תעלה בעתיד, ככל הנראה, בעיות שונות אשר מערכת מתאימה הייתה מונעת אותן מראש. חברת שון רון בע"מ עובדת עם כל סוגי המערכות המתקדמות ביותר, ביניהן מערכות VRF, מערכות VRV, מערכות מולטי, צ'ילרים, פקג'ים ועוד – לכל מערכת היתרונות שלה וכל מערכת תוכל להתאים לפרויקטים שונים – המומחיות שלנו היא השקט שלכם.
  • התווית תכנית העבודה – לאחר בחירת מערכת המיזוג המתאימה ביותר מתחיל שלב נוסף בתכנון הפרויקט עצמו – מתן מענה לכל פרטי המפרט התכני, בחינת חלופות מוצרים כדי להבטיח את איכותו המיטבית של הפרויקט.
  • בניית לוח זמנים – לאחר בניית תכנית העבודה, מותאם לוח זמנים תוך הצבת ייעדים מדויקים לאורך ביצוע הפרויקט ובהתאם לתכנית העבודה – זאת על מנת להבטיח ביצוע מקצועי ואיכותי על הצד הטוב ביותר ללא עיכובים ושינויים.
  • תקציב פרויקט – כחלק אינטגרלי מתכנון הפרויקט בשלמותו יש לתכנן תקציב מדויק ומפורט. חברת שון רון לוקחת בחשבון את העדפותיו ושיקוליו של הלקוח בהתאם לתקציב שעומד לרשותו ומציעה את הפתרון האופטימלי ביותר בהתאם. לחברת שון רון פתרונות מימון המבטיחים בחירה במערכת האיכותית ביותר תוך מתן גמישות לתקציב הלקוח ומונעת "התפשרות" מצידו.
  • בניית צוות מקצוענים לכל היבט בפרויקט – לאחר סיכום תכנית העבודה בשלמותה חברת שון רון מתאימה צוות מקצועי שנותן מענה להיבט ההנדסי, היבט האנרגיה (?), הגורם האנושי תוך תיאום עם קבלנים נוספים – בכך מבטיחה חברת שון רון ליווי אישי וצמוד המבטיח שקט ללקוח.
  • בקרת תהליכים ואיכות בכל שלב – צוות הפרויקט, בניהולו של מנהל הפרויקט האישי, מעורב בכל שלב ומלווה באופן אישי כל גורם בפרויקט – מתכנני ויזמי הפרויקט, אדריכלים, מנהלי פרויקטים נוספים, קבלנים וכל הנוגע לביצוע הפרויקט.
  • ביצוע הפרויקט – ניהול יומי של משימות הפרויקט, קיום לוח הזמנים שנקבע מראש, שמירה על התקציב, בקרות איכות בכל שלב לאורך הפרויקט כולו, הגשת הפרויקט ותיק מתקן באיכות הגבוהה ביותר בשוק.
כאמור מעלה, להבטחת פרויקט איכותי שעומד בדרישות שנקבעו מראש שלבים רבים ולמערכת מיזוג האוויר חלק חשוב בהבטחת הצלחתם. חברת שון רון בע"מ – הנדסת מערכות מיזוג אוויר, תלווה אותך, הלקוח, בכל שלב, החלק משלב הייעוץ והתכנון, דרך שלב הביצוע ועד שלב סיום הפרויקט, באופן שיבטיח מענה על כל הנקודות שנסקרו מעלה. המומחיות שלנו – השקט שלך.

אתכם בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם