מערכות VRF

מערכות מיזוג מסוג VRF – Variable Flow Refrigerant מאפשרות מיזוג משתנה בתפוקות שונות ובקרת התאמה טרמית (טמפרטורה) אינדיבידואלית לכל מאייד עד כדי חימום וקירור אזורים שונים המבנה בו זמנית. מערכות VRF הן חלופה אפקטיבית ב מבנים מסחריים, מוסדיים וציבוריים בהשוואה למערכות מיזוג האוויר הקונבנציונליות.

מערכות VRF הן מערכות מיזוג אוויר אפקטיביות ואופטימליות כאחת. העיקרון המרכזי במערכות VRF הוא כי כל חלל במבנה ממוזג באמצעות יחידה עצמאית המותאמת לחלל הספציפי מבחינת תפוקה, פיזור אוויר, אסתטיקה וטעמי המשתמש. כל יחידה מופעלת בנפרד ובטמפרטורה שונה. במערכות מסוימות ניתן אף להפעיל יחידות פנימיות שונות במצב קירור וחימום בו זמנית. המערכת מאפשרת תקנה מודולרית על פי הצרכים של המבנה והגורם האנושי. המערכות בנויות באופן בו ניתן לחבר מספר רב של יחידות פנים, מסוגים שונים, ליחידה חיצונית אחת. צורת התקנה זו חוסכת הצורך בהנמכת תקרות לצורך העברת תעלות, ומאפשרת לכל חלל לקבל את היחידה הפנימית המותאמת עבורו.

שליטה מרכזית אחת מאפשרת ושליטה מקומית על כל יחידה פנימית מתאפרת ע"י בקר מרכזי אשר ישלוט על כל המערכת מנקודה אחת. כך ניתן לשלוט בבקרה כמה יחידות פנימיות פועלות, לכבות ולהדליק כל יחידה בנפרד, וכן לכבות או להדליק את כל היחידות בלחיצה על כפתור אחד.

חסכון באנרגיה מערכות ה-VRF מאפשרות פעולה על פני טווח רחב גם לא רק בשל מבנה המערכת אלא גם בשל הכלים הדיגיטליים המתקדמים המיושמים במערכת

אנו מספקים מערכות VRF מתוצרת חברות: LG, Samsung, Daikin, Toshiba

אתכם בפרויקט הבא שלכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם